У Буковелі впровадили “ідентифікатор безпечного гостя”

Новини 24 Січня, 2022 2 150

Фото Четверта студія

Кататися можуть тільки вакциновані або з негативним ПЛР

З 24 січня відпочинок на курорті «Буковель» доступний виключно особам, які пройшли повний курс вакцинації, мають негативний ПЛР-тест або довідку про одужання.

Про це пише Четверта студія з посиланням на Курс.

“Відповідно до чинного законодавства обов’язком адміністрації курорту є перевірка гостей на дотримання цих умов”, – повідомляє пресслужба курорту.

Зазначається, що курорт розробив систему ідентифікаторів безпечного гостя, яка спрощує процедуру перевірки COVID-статусу. Згідно з системою, гості курорту проходять підтвердження своїх документів один раз: при поселенні в готель, купівлі скіпасів у касах курорту, отриманні прокатного спорядження, проходженні експрес-тесту та в інших місцях, пристосованих адміністрацією курорту для такої ідентифікації.

Після підтвердження COVID-статусу гість отримує ідентифікатор безпечного гостя, наліпку, яку закріплює на видному місці (верхньому одязі, шоломі і т. д). Ця наліпка буде сигналізувати працівникам курорту та компетентним органам, що гість пройшов COVID-перевірку та є безпечним для оточуючих.

Маючи таку наліпку, гості курорту отримують можливість не підтверджувати кожного разу свій COVID-статус на витягах, ярмарках, інших сервісах та атракціонах, які розташовані на відкритому повітрі.

Отримати ідентифікатор можна:

  • на рецепції готелю «Буковель» при поселенні;
  • в касах ТК «Буковель» при купівлі скіпасів;
  • в прокатних пунктах курорту при оренді гірськолижного спорядження;
  • в пунктах проведення експрес-тестів на COVID19: багаторівневий паркінг №1, багаторівневий паркінг №2, медичний центр ТК «Буковель»;
  • в готелях-партнерах у регіоні.

Коментарі

Позначки: