У Бродах триває суд над поліцейським, який п'яним збив на смерть двох хлопців (ВІДЕО) - Четверта студія

У Бродах триває суд над поліцейським, який п’яним збив на смерть двох хлопців (ВІДЕО)

Новини 25 листопадаа, 2019 384

Скриншот відео

Наступне судове засідання по справі призначили на 27 листопада

Минулорічна трагедія, що трапилась внаслідок зіткнення двох автівок та скутера не дає спокою потерпілим і зараз. Матері, що втратили своїх синів у ДТП рік тому, добиваються справедливості сьогодні.

Про це пише «Четверта студія» з посиланням на Brody.today.

Як зазначається, справа набула резонансу ще й тому, що за кермом автівки, що забрала життя двох хлопців віком 18 та 19 років, був працівник поліції та ще й в стані алкогольного сп’яніння. Про це минулого року інформували чи не усі телеканали.

Весною у Бродівському районному суді розпочали розгляд справи по суті. Вона триває й досі. У залі суду присутні потерпілі, сторона обвинувачення, працівники суду та адвокати Назарія Гнатюка. Сам обвинувачений спілкується з судом та спостерігає за процесом через відеозв’язок.

В ході досудового розслідування виникла необхідність отримання відеозапису, що здійснювався співробітниками Бродівського відділення поліції під час проведення огляду місця ДТП у селі Жарків. Присутні переглянули цей відеозапис. Дивитись на наслідки аварії без сліз було неможливо. Одна мить і життя немає. Вкотре звертаємось до водіїв: будьте обережними за кермом автомобіля, особливо у темну пору доби і ніколи не сідайте за руль у стані алкогольного сп’яніння…

А тим часом розгляд справи триває. На конференц-зв’язку обвинувачений Назарій Гнатюк. Адвокати обвинуваченого виявили порушення кримінально-процесуального кодексу і хочуть визнати докази недопустимими. Також вони намагаються з’ясувати яке дорожнє покриття на місці ДТП і просять суд про експертизу. Адвокат потерпілих, як і самі матері загиблих хлопців не бачать сенсу в такій експертизі.

Сторона обвинувачення вважає це передчасним і просить суд відмовити адвокатам Матвіясу та Бакалюку у клопотанні. Самі ж потерпілі також не можуть зрозуміти: яка різниця чи щебеневе, ґрунтове чи навіть кам’янисте покриття дороги? Як стверджують потерпілі, різні свідки по-різному говорили про стан узбіччя, але на їх думку, факт залишається фактом: Гнатюк убив їх синів і заслуговує максимального покарання.

Дослідження доказів продовжили. Адвокати Гнатюка виявили й неправдиву інформацію про розташування будинків. Вони вважають, що у показах свідків недостовірно відображені обставини. Як з’ясувалося, будинки знаходяться лише з однієї сторони, а не по обидва боки дороги, як зазначалося.

Адвокати обвинуваченого мають свою позицію. Окрім цього, вони виявили й низку інших порушень.

Наступне судове засідання по справі призначили на 27 листопада.

Відео: Телеканал Броди – онлайн

Як повідомляв ТСН, “п’яний слідчий за кермом на смерть збив двох скутеристів на Львівщині. Одному з них 18, іншому 19 років. Юнаки загинули на місці. Кермувальник, за свідченнями очевидців, намагався втекти. Відомо, що скутеристи їхали на танці, а поліцейський повертався звідти”.

Коментарі

Позначки: , , , , ,