Тимошенко увійшла в коаліцію із “слугами народу”

Новини 27 Січня, 2022 2 962

Вимагає провести РНБО

“Батьківщина” голосувала за канікули у Раді

Верховна Рада 1 лютого відкриє сьому сесію, але потім нардепи не будуть збиратися на пленарні засідання до 15 лютого через епідемію Covid, а будуть працювати в комітетах.

Про це свідчить голосування за проєкт постанови про календарний план проведення сьомої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання (№6446), пише Четверта студія з посиланням на УП.

Верховна Рада ухвалила календарний план проведення своєї 7-ї сесії зі змінами, запропонованими через збільшення кількості хворих на Covid-19 серед народних депутатів та працівників апарату парламенту.

Відповідну постанову підтримали 233 народних депутати, хоча опозиція була проти.

Сьома парламентська сесія триватиме з 1 лютого до 22 липня 2022 року.

Проте через загострення епідемічної ситуації після відкриття нової сесії – 1 лютого – відбудеться пленарне засідання, а 2, 3 та 4 лютого, а також упродовж 7-11 лютого, народні депутати працюватимуть у комітетах, комісіях і фракціях.

До роботи в сесійній залі нардепи планують повернутися 15 лютого.

Представники опозиції виступали проти такого “відпочинку”, а лідер фракції “Слуга народу” Давид Арахамія закликав “перечекати хвилю” епідемії.

Обидві сторони кажуть при цьому про потребу зібратися для важливих рішень перед лицем можливої агресії Росії.

“Хтось каже, що Верховна Рада йде відпочивати, коли Верховна Рада йде працювати в комітети. Основна робота по законопроєктах ведеться в комітетах,

Трудоголіків попереджаю: кожного дня, тільки сьогодні тільки у “Слузі народу” – 8 захворювань, я не знаю, як в інших фракціях, в апараті – вже більше 50 людей хворіють. Якщо ще один тиждень ми просидимо в закритому залі, то може вийти так, що через тиждень, коли дійсно потрібно буде зібрати (депутатів) і приймати важливі закони, в нас нікому взагалі буде приймати їх.

Тому ідея полягає в тому, що через зум навіть хворі можуть працювати у своїх комітетах, а потім збиратися в залі, щоб хоча б хвилю перечекати”, – заявив Арахамія.

Як пише Четверта студія, “за” голосували “слуги народу”, “Батьківщина”, “За майбутнє”, Довіра і “Голос”.

Проти – ОПЗЖ і “Європейська Солідарність”.

Коментарі

Позначки: ,