Тимошенко облила Зеленського антисемітським брудом

Новини 13 Березня, 2019 247
Юлія Тимошенко в Самборі, фото 4studio

Юлія Тимошенко в Самборі, фото 4studio

За вихід у другий тур президентських виборів точиться справжня війна. Злив компромату, протиборство силових структур, акції радикалів, підкуп виборців. Все як завжди.
Але головна відмінність цих виборів від попередніх: битва за тонни чорної готівки від олігарха Коломойського між двома кандидатами – коміком Володимиром Зеленським та “актрисою” Юлією Тимошенко.

Як стверджують політологи, електорат діючого президента зовсім не перетинається з опонентами, тому і Зеленський, і Тимошенко прагнуть в першу чергу довести головному спонсору свою профпридатність.

До виборів залишилося всього нічого і Юлія Володимирівна вже майже позбулася остраху виступити проти головного улюбленця Коломойського, щоб не наразитися на перекриття фінансових і медійних потоків. На переконання політичного експерта Тараса Чорновола, Тимошенко має всі електоральні механізми, щоб суттєво поскубати свого головного противника, який насправді може її викинути за рамки президентської кампанії.

Діяти Юлія Володимирівна вирішила через свого давнього партнера і технічного кандидата в президенти Юрія Кармазіна. Саме його партійне видання “Вибір” опублікувало розгромну статтю проти Зеленського. У ній пригадали все – і приховування бізнесу з Росією, і хамську поведінку з журналістами, і антиукраїнські жарти, і допомогу Коломойському у розкраданні грошей “Приватбанку”.

Проте головний недолік коміка, за твердженням авторів пасквіля, це те що він – єврей. Прикриваючись фразою “жодним чином ми не збираємося принижувати євреїв в Україні”, пропагандисти Тимошенко вилили на Зеленського тонни антисемітського бруду. “Поки грім не вдарить, єврей не переказиться”, “Зеленський… це той єврей, який окормляється рухом Хабад (тоталітарна секта – авт.)”, “Як же В.Зеленський може висловлювати свої судження про православ’я, якщо він навіть Томос називає термосом?” – це лише невеликий перелік цитат зі статті. Наприкінці матеріалу автори намагаються залякати клоуна, натякнувши, що за тиждень до виборів його буде знищено. І провину за вбивство пропагандисти наперед покладають на російські спецслужби. Як зручно, чи не правда?

Зеленський відреагував миттєво. В мережу “злили” дуже небезпечну для кандидатки телефонну розмову з олігархом.

Чекаємо на продовження шоу. І якщо з політичними платформами в шоуменів Коломойського не все гаразд, то з креативом проблем ніколи не було.

Show must go on.

Коментарі

Позначки: ,