Туреччина наполягає, що НАТО не має мовчати про скандал у Норвегії

Новини 20 листопадаа, 2017 43

Ілюстративне фото

Віце-прем’єр і прес-секретар уряду Туреччини Бекір Боздаг, коментуючи скандал на навчаннях НАТО в Норвегії, заявив, що Північноатлантичний альянс не повинен намагатися замовчувати цей інцидент

Боздаг назвав інцдент у Норвегії, де Ердогана і Ататюрка зобразили в образі ворогів, одним із найбільших скандалів в історії навчань Альянсу, інформує турецька агенція Anadolu. За його словами, звільнення двох осіб, відповідальних за інцидент, не означає завершення розслідування і з’ясування всіх аспектів скандалу.

Нагадаємо, у п’ятницю вранці Ердоган заявив, що Туреччина відкликає своїх військових із навчань НАТО у Норвегії, оскільки його та Мустафу Кемаля Атаюрка, якого у Туреччині вважають засновником сучасної держави, зобразили ворогами.

Крім того, від імені Ердогана було відкрито фальшивий акаунт у соціальній мережі, спрямований проти НАТО та союзників. Людиною, що відкрила цей рахунок, виявився офіцер норвезької армії, який мав курдське походження.

Обох причетних до скандалу осіб було звільнено, а НАТО і Норвегія вибачились перед Ердоганом, однак він вибачення відкинув.

Коментарі

Позначки: , , ,