Цимбалюк підтримав протест патрульних поліцейських (ВІДЕО)

Новини 10 Січня, 2022 181

Народний депутат України від “Батьківщини” Михайло Цимбалюк розумію відчайдушний крок патруль­них поліцейських, яким хочуть приверну­ти увагу до своїх негараздів.

Як пише Четверта студія, відео із таким дописом розміщене на фейсбук-сторінці Цимбалюка.

“Мене обурює некомпетентність теперішнього керів­ництва МВС (зрештою, як і попередньо­го) – замість того, щоб реально дбати про підвищення зарплати поліцейським, ви­ступають з ініціативами про підробіток для правоохоронців. Це жах.

У нас таке у 90-х уже було: співробітники оперативних служб на своїй роботі отримували за мі­сяць в еквіваленті 15 доларів, і то – із за­тримкою. Вдень працювали у міліції, вночі змушені були охороняти клуби, в яких за­сідали бандити… Частина правоохоронців звільнялася і, на жаль, переходила на ін­ший бік боротьби зі злочинністю.

Те, що маємо сьогодні, – ганьба, до якої допустили особи, призначені президен­том Зеленським.

Ще один факт правового нігілізму – пропозиція доплачувати поліцейським від­соток із накладених ними штрафів на по­рушників ПДР. Ми це теж колись мали. Доходить до того, що маємо у анекдоті, подібно до того, що в ДАІ підлеглі писа­ли рапорти своїм начальникам: у зв’язку зі складним матеріальним становищем про­шу видати мені на вихідні дорожній знак “40” і міліцейський жезл…

Аналогічних “підзаробітків” не мож­на допускати! Треба шукати інші вихо­ди. Потрібен збалансований бюджет. Чо­мусь знайшли солідні кошти на СБУ, на офіс Генпрокуратури. А поліцейським гід­ної зарплати не забезпечили. Чи не кожен із цих людей на ротаційній основі побував в АТО. Вони щодня не знають, чи повернуть­ся з роботи додому. Маємо розгул злочин­ності, у людей багато зброї…

Йшли на цю нелегку службу, коли серед­ня зарплата в Україні становила 9 тис. грн. Нині її показник перевищив 14 тис. грн, а па­трульним і далі платять 13 тисяч. Поліцей­ські ледве зводять кінці з кінцями. Соціаль­ні пакети для них відсутні. Керівництво МВС не думає про житло для особового складу…”, – наголосив Цимбалюк.

Коментарі

Позначки: , , ,