Троє боксерів Львівщини стали чемпіонами України серед дорослих

Новини 28 Листопада, 2023 51

Це Андрій Тишковець, Даниїл Заморило та Анастасія Саранюк

Фінальні поєдинки чемпіонату відбулись у Львові. Загалом збірна нашої області виборола дев’ять медалей – три золоті, три срібні і три бронзові.

Про це пише Четверта студія з посиланням на пресслужбу ЛОВА.

Ці змагання були особливо важливими для спортсменів, адже боротьба тривала не лише за нагороди, а й за право представляти Україну на турнірах, де розігруватимуть ліцензії на Олімпійських іграх.

У ваговій категорії 48 кг перемогу виборов 25-річний Андрій Тишковець. Він став чемпіоном України з боксу уже вчетверте.

Андрій займається боксом 14 років та є членом національної збірної. Золото виборов також Даниїл Заморило.

Серед жінок чемпіонкою стала Анастасія Саранюк. Кріс цього, троє представників Львівщини стали срібними призерами, а ще троє – бронзовими.