Тетяна Чорновол розбила фейки Гордона про Маріуполь

Новини 14 Травня, 2021 89

Фото: ФБ/Тетяна Чорновол

Тетяна Чорновол, яка безпосередньо брала участь у бойових діях під Маріуполем у червні 2014 року, в ефірі програми “Право на владу” на каналі «1+1» вщент розбила  заяви журналіста Дмитра Гордона щодо “здачі” міста. 

Про це пише Четверта студія з посиланням на Прямий.

“Щодо пана Гордона. Я би вам не рекомендувала йти в суд стосовно Маріуполя, тому що ви не знаєте, що там було. А я знаю”, – зазначила Чорновол. 

“Я тоді була в складі “Азову”. Я не хочу сказати, що “Азов” не готовий був захистити Маріуполь – звичайно, готовий. Ми всі палали бажанням захистити Маріуполь. Весь склад “Азову” тоді стояв на блок-посту зі зброєю і чекав нашої черги піти в бій. Нагадаю, тоді російські війська наступали на Маріуполь. Однак в бій ми не пішли – воювала армія, зокрема 72 бригада. Воювала Нацгвардія, вони йшли в бій. Мали втрати. Ми стояли на блокпосту, бо чекали в принципі наказу піти в бій, але так в бій ми не пішли. Шанси у нас були невеликі, тому що “Азов” тоді був озброєний фактично виключно автоматами, тому це було раціональне рішення українського командування – притримувати «Азов» в резерві. Ситуація була досить складна, але треба відзначити особливу роль української артилерії, яка нанесла великі втрати російським десантникам, які тоді були під Маріуполем. І це дало можливість тоді Порошенку з позиції сили вести переговори по Мінських угодах. Тому я хочу відзначити, що той день – це була велика перемога Порошенка. Зокрема, завдяки їй я залишилась, наприклад, жива і багато хто інший залишився живий”, – розповіла Тетяна Чорновол.

“Ви хочете сказати, що я – агент російський чи що ви хочете сказати?”, – запитав Гордон.

“Ви послуговуєтесь інформацією, яка надходить від кремлівських агентів. Зрозуміло, яку сторону ви захищаєте”, – зауважила Тетяна Чорновол.

Співголова фракції “Європейська Солідарність” Артур Герасимов запитав у Гордона, чи знає він, коли було звільнено Маріуполь. 

“У червні – 14 чи 15”, – відповів Дмитро Гордон.  

 “13 червня 2014–го року. Коли Порошенко став Головнокомандувачем? 7 червня 2014-го року. Менш ніж через тиждень Маріуполь було звільнено. Оці дві цифри показують брехню цієї людини. Хотів би сказати Гордону, що за фейки і брехню будете відповідати в суді”, – резюмував Герасимов.

Коментарі

Позначки: ,