Світлину електрички Мукачево-Львів надрукують у серпневому номері National Geographic (ФОТО)

Новини 14 Серпня, 2020 899

Фото: mukachevo.net

Львівський митець здобув перемогу у міжнародному фотоконкурсі

Львівський митець Артур Абрамів здобув перемогу у міжнародному фотоконкурсі National Geographic Traveller India на тему World Public Transport.

Як пише «Четверта студія» з посиланням на mukachevo.net, ця фотографія опублікована на першій шпальті сайту NatGeo та буде у серпневому номері видання National Geographic Traveller India.

“Головною метою проєкту було зобразити різноманіття видів громадського транспорту з усього світу. Громадський транспорт виступає життєвою необхідністю для місцевих жителів і є способом вловити пульс нового місця для туристів. У об’єктив фотографа потрапила сцена з електрички Львівської залізниці напрямку Мукачево-Львів, яку він зняв в 2018 році десь у Карпатських горах. На фото ми бачимо, як кондуктор продає квитки, а пасажири звично йдуть цим потягом, щоб повернутися з Карпат. Пасажирам подобається затишок, там вони їдять і п’ють. Деякі пасажири із задоволенням читають улюблені книги, а інші грають у карти. Будь-які конфіденційність та особисті межі швидко стираються.” – пише автор світлини.

Артур Абрамів був єдиним українцем серед 32-ох претендентів на нагороду.

 

Коментарі

Позначки: , , ,