Степанов хоче вакцинувати мешканців Львівщини

Новини 06 Серпня, 2020 123

Міністр Максим Степанов у Львові. Фото: "Четверта студія".

МОЗ забезпечить державне фінансування операцій з трансплантації у Львові

Сьогодні, 6 серпня, з робочим візитом Львівську область відвідав міністр охорони здоров’я України Максим Степанов. У межах візиту міністр ознайомився з роботою трьох медичних установ: Клінічну лікарню швидкої медичної допомоги міста Львова, Львівську обласну клінічну лікарню, а також Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр.

Операції з трансплантації у Львові фінансуватимуться з державного бюджету. Про це заявив міністр під час візиту до Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги.

«Свій візит у Львів я розпочав з лікарні швидкої медичної допомоги не випадково. У квітні тут було створено нове відділення трансплантології, і вже з того часу зроблено 4 трансплантації нирок, а декілька тижнів тому — трансплантацію серця. Лікарня потужно розвивається у цьому напрямку. У медзакладі працює чудова команда, очолює цей заклад хороший фахівець — головний лікар Олег Самчук», — підкреслив міністр Максим Степанов.

Зазначимо, що у медичному закладі також планують робити операції з трансплантації печінки і легень. Очільник МОЗ Максим Степанов наголосив, що розвиток високоякісної системи трансплантації в Україні — один з пріоритетів роботи Міністерства.

«МОЗ працює над тим, щоб за 2−3 роки Україна мала трансплантаційну незалежність. Ми хочемо, щоб наші громадяни не їздили за кордон на лікування, адже ми можемо робити такі операції всередині держави. Потрібно лише створити відповідні умови. І саме цим ми активно займаємося», — заявив Максим Степанов.

Опісля, Максим Степаном взяв учать у робочій нараді спільно з головою Львівської обласної державної адміністрації Максимом Козицьким, у межах якої розглянули питання вакцинації населення регіону за І півріччя 2020 року. За підсумками – міністр доручив керівництву області вжити заходів для підвищення рівня охоплення вакцинацією населення Львівщини.

Коментарі

Позначки: , ,