Справа власника ФК “Карпати”: Димінський продовжує “бігати”, справу “футболять”

Новини 17 Квітня, 2020 411

Ілюстрація: volynnews.com

Кримінальну справу проти бізнесмена, власника футбольного клубу “Карпати” Петра Димінського, підозрюваного у скоєнні смертельної ДТП, передають між відомствами, в той час, як він переховується за кордоном.

Як пише «Четверта студія», про це повідомляє “Апостроф” з посиланням на відповідь СБУ та Офісу генпрокурора.

Як відзначається, прогресу в розслідуванні немає вже 3 роки, справа про ДТП на автодорозі Львів-Краковець, коли загинула молода жінка, фактично “застрягла”.

Кримінальне провадження за ч.2 статті 286 КК України проти Димінського розслідувала Національна поліція Львівської області, а сам бізнесмен був оголошений в міжнародній розшук – він переховується у Греції.

У січні 2020 року постановою Генпрокурора Рябошапки справу передано до Головного слідчого управління СБУ.

Редакція “Апострофа” звернулася і до СБУ, і до  Офісу Генерального прокурора із запитами про причини передачі справи та її статус.

Офіс Генерального прокурора 4 березня переадресував запит в прокуратуру Львівської області, де журналістам відповіли, що у них провадження було раніше, однак, у зв’язку зі зміною підслідності, прокуратура не здійснює керівництво провадженням, а інформація про нього відсутня. При цьому ні термінів, до яких прокуратура здійснювала розслідування, ні дат передачі справи, ні того, куди воно передано, прокуратура не вказала. Аналогічну відповідь надали і в СБУ.

“Матеріали запитуваного кримінального провадження щодо П.Димінського до лютого 2020 року перебували в СБУ. Зараз постановою заступника Генерального прокурора підслідність визначена за слідчими Головного управління Національної поліції у Львівській області”, – йдеться у відповіді.

Редакція 3 квітня звернулася до Офісу Генерального прокурора з повторним запитом.

“Здійснення досудового розслідування у кримінальному провадженні №12017140000000650 від 18.08.2017 за підозрою громадянина Д. за ч.2 статті 286 КК України доручено головному слідчому управлінню Національної поліції України. Процесуальне керівництво в зазначеному виробництві здійснюється Офісом Генерального прокурора”, – повідомили в ГПУ.

Будь-яку іншу інформацію надати відмовилися, віднісши її до інформації з обмеженим доступом.

У грудні 2017 Петро Димінський був оголошений у всеукраїнський розшук, а потім – в міжнародний. 19 березня 2019 року двоє детективів НАБУ допитували його в Афінах в українському посольстві в іншій справі, і він затриманий не був, не дивлячись на те, що повинен був. Цей факт, відсутність реакції держави на нього, затягування розслідування викликали питання у журналістів. В результаті, з урахуванням постійної передачі справ з однієї інстанції в іншу, їх стало ще більше.

Скриншот відео/5 канал

Коментарі

Позначки: , , , , , , , , ,