Співак Панас Буйний випустив пісню, з якою буде легше бити москалів

Новини 25 Липня, 2022 42

Його творчість покликана заряджати українців на позитив. Навіть у такий складний час потрібно підтримувати наших воїнів піснею. Одразу після перемоги Панас Буйний планує зробити великий, Всеукраїнський турподяку, подяку за те що українець, подяку нашим захисникам та Богу.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу співака. 

«Пісня «Обана!» це історія про боротьбу нашого народу, від простих фермерів до циганів, від галичан до слобожанців бо всі люблять Україну! Українська пісня це така рушійна сила, яку ворог боїться щоразу більше, тому як не крути «москалям хана»!», – акцентує співак.

Артист розповідає, що завжди перед прем’єрою трек слухають мамусі та друзі, реакція у яких була одноголосна: «Це воно, нарешті вродив!». Також багато колег з професійного кола підтрималиПанаса, коли почули перші рядки з пісні.

«Попри все була ціль написати стьобну пісню, яка буде підіймати бойовий дух нашим захисникам та цілому народу. Я не вмію писати журливі пісні, та й ціль в мене інша давати людям позитив в будьяких ситуаціях. І ми з моїм колегою в один день написали цю пісню за 15 хвилин, і зрозуміли ось він козацький драйв! Ми скинули демо деяким нашим друзям військовим і вони вже з нетерпінням чекають прем’єри. Кажуть, що під приспів буде особливий стимул знищувати ворога!», додає Панас.

Основний меседж пісні, зі слів шоумена це непереможна Україна і нищівний удар по ворогу на всіх фронтах. Наш народ настільки став єдиним, від Закарпаття до Харкова, від Львова до Одеси. Тому немає жодних сумнівів, що ми вже перемогли, лиш маємо ще дужче підтримувати ЗСУ, щоб вони дооформили цю перемогу.

Усім москалям Панас Буйний хотів би передати:

«Всі хто підтримують війну здохніть су*и! А ті,  хто називає себе «думаючими» робіть всі можливі кроки, щоб скинути режим рф! Подивіться на приклад українців, як ми всі скинули президентазолотоунітазника! Поважайте себе і не будьте рабами! Рабів до раю не пускають!», – резюмував артист.

Музична премєра:

https://youtu.be/DESgRLISEDQ

Коментарі

Позначки: ,