Співачка SOWA розірвала стосунки з менеджеркою та почала новий етап у карʼєрі

Новини 22 Березня, 2024 42

«Тихо — тихо» — це не лише музичний твір, але й особистий діалог між SOWA та її слухачами, де кожен може знайти відгук своїх почуттів

Співачка SOWA представляє свій новий сингл «Тихо-тихо» — це сповідь про свої почуття. У цій пісні SOWA не соромиться ділитися власним досвідом та почуттями, які виникають у кожного з нас, коли ми віддаємо своє серце.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу співачки.

«Особисто для мене є справжнім божевіллям впадати в кохання до такої межі, коли ти починаєш марити людиною. Сенс цієї пісні полягає в тому, що вона розкриває нездорове ставлення до стосунків. Коли народилася ця пісня, я співала її з відчуттям сорому та ставила собі питання, як можна настільки віддавати себе іншій людині, стосункам? Зрештою людина втрачає себе», — розповідає співачка.

За словами співачки, нова пісня «Тихо — тихо» стала переломним моментом та новим етапом у творчості. Ба більше, артистка нещодавно повідомила у своїх соцмережах, що завершила співпрацю зі своєю менеджеркою. SOWA поділилася, що таке рішення відкриває для неї можливості та свободу, яка дозволить їй розвиватися.

Отже, іноді відмова від «токсичного оточення» може відкрити двері до чогось більш важливого та цінного.

«Днями я завершила співпрацю зі своєю менеджеркою. Головною причиною цього рішення стало зупинення розвитку мого проєкту. Хочу зауважити, що ці стосунки виявилися частково токсичними, але хочу деталі залишити між нами. Крім того, в кулуарах шоу-бізнесу можна почути вислів від моєї колишньої піарниці, що людина з моєї команди вплинула на моє рішення розірвати з нею співпрацю. Проте це абсолютно несправедливо, щодо моєї smm-менеджерки. Оскільки це рішення, я обдумувала протягом пів року, і ніхто не міг вплинути на нього. Мені важливо йти далі та досягати нових вершин у своїй творчості. Тому, всупереч всім змінам, я готова продовжувати показувати нові результати та роботи своїм слухачам», — поділилася SOWA.

«Тихо — тихо» — це не лише музичний твір, але й особистий діалог між SOWA та її слухачами, де кожен може знайти відгук своїх найпотаємніших почуттів.

Сингл «Тихо, тихо» вже доступна на всіх музичних платформах.

Коментарі

Позначки: