Сьогодні землю накриє потужна магнітна буря

Новини 20 листопадаа, 2019 3 913

Фото: Кhersondaily

У найближчі дні на землю обрушаться магнітні бурі.

Як пише «Четверта студія» з посиланням на Кhersondaily, після спокійних трьох декад геомагнітна активність почнеться в середу 20 листопада і триватиме до неділі 24 листопада.

Найпотужніші магнітні бурі місяці будуть спостерігатися 21 листопада (вівторок) і 22 листопада (п’ятниця).

Наступні магнітні бурі очікуються 3 грудня (несильна) і приблизно через місяць, 26 і 29 грудня (значні).

Люди відчувають на собі вплив магнітного поля Землі, відчувають вони і порушення звичного “фону”. При цьому одні більш чутливі до цього, а інші ледь помічають. У зоні ризику – люди похилого віку і діти, а також страждають хронічними захворюваннями (особливо серцево-судинними) і метеозалежні. Вони можуть відчути погіршення самопочуття, запаморочення, слабкість, нудоту, тахікардію; хронічні хвороби можуть загостритися.

У дні магнітних бур обов’язково тримайте при собі ліки, які зазвичай вживаєте при погіршенні самопочуття – вони можуть стати в нагоді.

Як повідомляє Кhersonline, 20 листопада на Заході хмарно і стане трохи холодніше в порівнянні з минулим днем. У західних областях вдень повітря прогріється від +9 до +14 градусів, а вночі – від +5 до +7 градусів. Вітер південно-східний 7-12 м / с.

На Півночі теж хмарна погода і тумани, а також ще сильніше знизиться температура. Вдень температура повітря в північних областях від +3 до +7 градусів, а вночі від +2 до +5 градусів. У Києві вдень від +5 до +7 градусів, і вночі від +3 до +5 градусів. Вітер південно-східний 7-12 м / с.

На Сході 20 листопада теж без дощів, але хмарно і залишаться нічні морози, а вдень ще сильніше похолодає. Вдень температура повітря буде від +3 до +6 градусів, а вночі від +1 до -2 градусів. Вітер східний 7-12 м / с.

На Півдні температура зрівняється з іншими частинами країни, а хмари не оминуть і цей напрямок. Температура в західних областях від +4 до +11 градусів вдень і від +2 до +7 градусів вночі. У Криму- + 9 … + 11 градусів вдень і + 5 … + 7 градусів вночі. Вітер східний 7-12 м / с.

Коментарі

Позначки: , ,