Софії Федині вручили обвинувальний акт

Новини 29 Липня, 2020 4 579
Маруся Звіробій

Маруся Звіробій

Народному депутату від “Європейської Солідарності” Софії Федині вручили обвинувальний акт у справі про нібито погрози президенту Володимиру Зеленському.

Цю інформацію вона підтвердила в ефірі “Прямого”, пише “Четверта студія”.

“Цей обвинувальний акт є підсумком процесу слідства, в результаті чого, після вручення цього акту, справа передається безпосередньо до суду. В нас із Марусею Звіробій та іншими фігурантами подібних справ була думка, що президент не захоче бути попущеним до рівня потерпілого. Але наразі справа передається до суду, куди має прийти потерпілий. І він має заявити, чим же ми його так налякали, і як наші слова загрожували його життю”, – сказала Федина.

Вона також звернула увагу на велику кількість слідчих і прокурорів, залучених до розслідування справи про “погрози” президенту Зеленському, а також на кошти, витрачені державною під час слідства.

“Ми пам’ятаємо, коли чотири дні не було нікого, щоб витягнути нашого бійця з передової, а він чекав на допомогу, стікаючи кров’ю. В той час, коли в державі не знайшлося нікого, щоб урятувати нашого захисника, в моїй справі задіяно як мінімум дев’ять слідчих і тринадцять прокурорів. Лише на експертизи витрачено 80 тисяч гривень. Кілька сотень тисяч гривень витрачено на зарплати (працівників слідчих органів – ред.). Виявляється, не існує більшої загрози існуванню держави”, – сказала депутат.

Коментарі

Позначки: , ,