Відповідне звернення від мешканців ближніх до ділянки сіл Сороки-Львівські та Муроване під час сьогоднішнього засідання обласної ради зачитав депутат Руслан Кошулинський
Про це повідомляє кореспондент 032.ua.
За словами Кошулинського, близько 1 500 мешканців цих населених пунктів підписалися під цим зверненням. Люди вимагають, аби обланса влада змусила мерію Львова відмовитись звід ідеї будівництва сміттєеперобного комплексу на території ТЕЦ-2, що на вулиці Пластовій.
![Фото: zik.ua](https://www.s.032.ua/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/018/039/1_24726550_22735a26aa77203f8.jpg)
ФОТО: ЗІК
![Фото: zik.ua](https://www.s.032.ua/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/018/039/3_24740772_22735a26aa7b04ac5.jpg)
ФОТО: ЗІК
![Фото: zik.ua](https://www.s.032.ua/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/018/039/4_24740701_22735a26aa7cc104c.jpg)
ФОТО: ЗІК
Крім того, мешканці сіл вимагають створити депутатську комісію, яка перевірить законність переведення земельної ділянки площею 109 га, на якій розташована ТЕЦ-2, у комунальну власність ЛМР.
Нагадаємо, що будувати сміттєпереробний комплекс на території ТЕЦ-2, що на вулиці Пластовій у Львові, запропонували фахівці французбкої компанії “Egis”.
Коментарі
Позначки: сміттєпереробний завод