“Слуга” Верещук в ефірі ток-шоу використала проти Порошенка кремлівський фейк

Новини 07 Липня, 2020 1 807
"Слуга" Верещук в ефірі ток-шоу використала проти Порошенка кремлівський фейк. Фото: Радіо трек.

"Слуга" Верещук в ефірі ток-шоу використала проти Порошенка кремлівський фейк. Фото: Радіо трек.

У прямому ефірі програми “Свобода Слова” на ICTV представниця фракції “Слуга народу” Ірина Верещук намагалася видати давній кремлівський фейк проти п’ятого Президента Петра Порошенка за правду і вимагала від нього пояснень. 

Про це пише “Четверта студія” з посиланнням на “Прямий”.

Під час ефіру, який був присвяченій темі ймовірного загострення на Донбасі, про яке попереджають іноземні та українські військові фахівці, Верещук раптом озвучила фейкову новину, датовану червнем 2014 року, коли Порошенко тільки-но був обраний на посаду Президента, а російсько-терористичні війська почали наступ на сході України. При цьому депутатка Зеленського в ефірі намагалась приховати, що першоджерелом походження фейкової інформації був прес-секретар Путіна Пєсков. 

Щоб вгамувати емоції Верещук, ведучому Вадиму Карп’яку навіть довелося перерватися на рекламну паузу, під час якої все ж таки стало зрозуміло, що джерело інформації, яку так наполегливо озвучувала представниця «слуг народу», знаходиться у Кремлі. 

Петро Порошенко зауважив, що такими темпами партія влади скоро докотиться до “розіпнутого хлопчика”, який став найяскравішим символом агресивної, брехливої російської пропаганди.

"Слуга народу" Ірина Верещук на "Свободі слова" (ICTV) відзначилася підігруванням Кремлю. Верещук заявила, що Порошенко привітав Путіна з днем Росії у 2014 році. А коли Порошенко пішов розбиратися, заявила, що взяла цю інформацію "із відкритих джерел", пропонуючи подати в суд на всіх, хто її розповсюдив. Така "інформація" і дійсно була, її розповсюдив прес-секретар Путіна Пєсков, а нині продовжує розповсюджувати "Слуга народу" Верещук. Справа навіть не в Порошенку, а в тому, скільки ще фейків отак розповсюджують ось такі "слуги"? Бо, якщо вірити у щирість Верещук, то виходить, що джерела інформації пані народний депутат (!) не перевіряє. А потім годинами сидить на каналах Медведчука.

Опубліковано Богданом Амосовим Понеділок, 6 липня 2020 р.

 

Коментарі

Позначки: , , ,