Слова Фокіна про «особливий статус» Донбасу є свідомою провокацією (ВІДЕО)

Новини 01 Вересня, 2020 85

Вітольд Фокін Фото: Дзеркало тижня

Таку думку в ефірі «Прямого» висловив блогер і ветеран АТО Валерій Прозапас

Заяви заступника голови української делегації на переговорах у Мінську Вітольда Фокіна про «особливий статус» Донбасу і широкої амністії для всіх є свідомою провокацією з боку влади.

Як пише «Четверта студія» з посиланням на «Дрогобиччина – новини краю», таку думку в ефірі «Прямого» висловив блогер і ветеран АТО Валерій Прозапас.

«Звичайно ж, це свідома провокація. Ця людина сказала ці слова не просто так. Я думаю, що це було запущено в українське суспільство з подачі, в тому числі частини влади, яка прагне домовитися з росіянами на будь-яких умовах. А зараз вони таким чином вирішують кілька питань. Вони встановлюють суспільну думку, дивляться на лояльність української влади, яка ще не зійшла з державницьких позицій. Ну і звичайно я думаю, що отримують задоволення якісь реверанси з боку Росії. Тому що це були слова не «представника України», а представника РФ. А найголовніше, що підпис під призначенням Фокіна стоїть саме президента України — голови всієї української дипломатії. Поки немає реакції чіткої і однозначної на ці слова офіційного представника, то можна вважати, що так само думає і президент України. Тобто він хоче спеціальний статус для всього Донбасу, він хоче якусь широку амністію», — сказав Прозапас.

Коментарі

Позначки: , ,