SkyUp змінив на онлайн табло інформацію про приземлення літака не у Львові, а у Борисполі

Новини 18 Лютого, 2020 459

Скриншот "Варта 1"

SkyUp відправить в Ухань літак Boeing 737-700 19 лютого, а вже 20 лютого розпочнеться процес евакуації українців з Китаю.

Як пише “Четверта студія” з посиланням на “Варта 1”, згідно онлайн-табло портал  avianews.com близько 15:20 повідомив, що  на сайті авіакомпанії, є рейс з Ухань, який мав бути виконаний до Львова з проміжною посадкою в Алмати.

Однак вже через півгодини даний рейс відображаєтсья з посадкою у Борисполі (https://skyup.aero/uk/board#after-tomorrow).

Китайська влада в потрібний момент доставлять пасажирів до літака в аеропорту Ухань. Серед них будуть також громадяни Росії, Білорусі, Нідерландів, Аргентини та інших держав.

Перед евакуацією у пасажирів перевірятимуть температуру. На борт не допустять людей, якщо температура буде перевищувати 37,2 ° C.

Рейс в Ухань виконає посилений екіпаж з 16 осіб. З ними також полетять поліцейський, два лікаря, медсестра, військовий і працівник консульства.

По прибуттю в Україну всіх пасажирів і супроводжуючих, включаючи екіпаж, посадять в автобуси і направлять в спеціальне місце на карантин тривалістю 14 днів. Місце карантину міністр не назвав.

Коментарі

Позначки: , , , , , ,