Скандальний чиновник Андрій Білий вляпався у скандал

Новини 04 Грудня, 2020 1 541

Фото з відкритих джерел

Львівське комунальне автотранспортне підприємство №1 регулярно проводить хронометражі й заміри пасажиропотоку на всіх маршрутах, зокрема й на маршруті №52

Львівське комунальне автотранспортне підприємство №1 регулярно проводить хронометражі й заміри пасажиропотоку на всіх маршрутах, зокрема й на маршруті №52, що передбачено чинним законодавством та нормативними актами Міністерства інфраструктури України. Про це інформує прес-служба АТП-1, пише Четверта студія.

Частина мешканців мікрорайону Старе Рудно розмістили у ЗМІ заяву, у якій вони обурені діями працівників АТП №1, які проводять хронометражі і заміри пасажиропотоку на маршруті № 52.

Як розповів директор ЛК АТП №1 Орест Хамула, хронометражі й заміри пасажиропотоку здійснюються регулярно на всіх маршрутах, особливо при зміні схем та паспортів маршрутів, що передбачено законом України та наказом Міністерства інфраструктури, згідно з якими й діють працівники підприємства.

Заміри здійснюються з метою визначення прибутковості або збитковості маршрутів і обґрунтування необхідності дотацій на маршрут з міського бюджету на наступний рік.

“ЛК АТП №1 закликає групу мешканців мікрорайону Старе Рудно не нагнітати ситуацію та не перешкоджати роботі працівників підприємства”, – йдеться у повідомленні.

Водночас, як пише у Фейсбуці Сергій Журбенко, справа в тому, що Андрій Білий наперекір обіцянкам Садового, підставляючи Ірину Маруняк та Олександра Одинця, намагається скасувати зміни 52 маршруту і надіслав посадовців АТП-1 в Рудно.

“А гаряча лінія вирішила то перекрутити на свій лад. І звинуватила мешканців Рудного, які нібито не дають рахувати пасажиропотік. Правильно казав Синютка, що гаряча лінія не працює для мешканців, а тільки піарить Садового. Давно потрібно реформувати цей підрозділ”, – написав Журбенко.

Гаряча лінія міста Львова заблокувала мене за цей коментар. Справа в тому, що Андрій Білий наперекір обіцянкам Садового,…

Опубліковано Сергієм Журбенком Четвер, 3 грудня 2020 р.

Коментарі

Позначки: , ,