Скандал з ТЦК у Львові: Львівський ОТЦК та СП повідомив нові деталі інциденту, відкрита справа

Новини 21 Березня, 2024 89

Тепер чоловіку загрожує ув’язнення

Львівський ОТЦК та СП повідомив нові деталі інциденту, з затриманням волонтера Кирила Тарана.

Відповідне повідомлення з’явилося на сторінці Львівського ОТЦК та СП, пише Четверта студія.

“Тримаємо в курсі щодо ситуації з громадянином Кирилом Тараном, про якого раніше писали ЗМІ. Пан Таран не зʼявився 20 березня за повісткою на проходження військово-лікарської комісії. Поважних причин для своєї неявки він не повідомив.

Щодо військовозобов’язаного громадянина Кирила Тарана відкрито справу за 336 статею Кримінального кодексу України «Ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період». Карається позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років», – йдеться у дописі.

У ТЦК зазначили, що, що військовозобов’язаному громадянину Кирилу Тарану 17 березня у присутності адвокатів було вручено повістку для проходження військово-лікарської комісії 20 березня 2024 р.

Нагадаємо відео, оприлюднене в Мережі з затриманням Кирила:

1e026476-988b-43c1-8f48-5e34d94c3376

У Львові працівники ТЦК та СП силою затримали місцевого волонтера Кирила Тарана. Інформацію про інцидент, що стався в ніч проти 16 березня, разом з відео оприлюднила в соцмережі його дружина.

Дружина Віолетта Таран розповіла, що її чоловік повертався додому, коли близько 22 вечора до нього під’їхали дві машини, із якої вийшли, за її словами, п’ятеро працівників ТЦК. Вони побили та запхали чоловіка у бус і повезли на військово-лікарську комісію. Віолетта стверджує, що повістку йому на місці події не вручали.

Коментарі

Позначки: ,