Що має міститись у особистих медичних аптечках

Новини 26 Лютого, 2022 119

Андрій Васько

На Львівщині екстрена медична допомога області функціонує в штатному режимі

Усі бригади вийшли на лінію, зв’язок в оперативно-диспетчерській службі здійснюється належним чином, а пацієнтів госпіталізовують відповідно до затверджених маршрутів.

Про це повідомив керівник Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Андрій Васько, пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛОДА.

«Екстрена медична допомога області функціонує в штатному режимі. Станом на сьогоднішній день багатоканальний номер телефону 103 функціонує справно та безперебійно. Порушення мобільного чи інтернет зв’язку на території області не зафіксовано. У випадку неможливості здійснення дзвінків за номером 103 визначені 6 стаціонарних номерів телефонів: 293-29-12; 293-29-14; 293-29-05; 293-29-19; 293-29-16; 293-29-25, задзвонивши на які можна сконтактуватися з оперативно-диспетчерською службою та отримати допомогу», – сказав Андрій Васько.

Також він додав, що станом на зараз фіксують наполовину менше викликів бригад екстреної медичної допомоги.

«Навантаження на бригади карет медичної допомоги зменшилось, у зв’язку з тим, що непрофільні та неекстрені виклики громадяни перестали здійснювати, за що я дуже вдячний всім. Надалі закликаю усіх звертатися за медичною допомогою лише у критичних станах, які загрожують життю та здоров’ю», – наголосив керівник центру екстреної медичної допомоги.

Андрій Васько повідомив зокрема про обов’язковий вміст особистих медичних аптечок.

«В таких індивідуальних аптечках повинні бути ліки, які людина приймає зазвичай, а також ліки для тих, хто мають хронічні захворювання – такі люди повинні мати з собою аптечку у випадку якщо прийдеться перебувати в укритті довший час. Повинні також там знаходитися кровоспинні джути та перев’язувальні матеріали. Можуть також знаходитися в аптечках знеболюючі чи ін’єкційно-знеболюючі препарати», – повідомив він.

Також керівник обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф повідомив що робити у ситуації відсутності усіх видів зв’язку.

«Екстрена медична допомога у такому випадку працюватиме у режимі патрулювання. Бригади екстреної медичної допомоги рухатимуться вулицями міста для виявлення екстрених випадків. Машини бригад швидких можна буде зупинити та повідомити про наявні екстрені випадки. Усі бригади рухатимуться з увімкненими проблисковими маячками, а якщо у бригади увімкнений звуковий сигнал це означатиме, що така машина зайнята та рухається до медичного закладу з пацієнтом на борту», – зазначив Андрій Васько.

Коментарі

Позначки: , , , ,