Щеплені вагітні жінки вимагають від Марцінківа обіцяні 100-тисячні премії (ВІДЕО)

Новини 18 Вересня, 2021 141

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків Фото: ФБ

Він каже, що обіцяв жартома

Руслан Марцінків, міський голова Івано-Франківська, пообіцяв 100 тисяч гривень жінкам, що завагітніють після щеплення проти коронавірусу. Ті не зрозуміли, що мер жартував, і вимагають виплат.

Як пише “Четверта студія”, про це повідомляють Букви.

Під час оперативної наради в мерії 7 вересня Марцінківа розповів, що до нього звернулася жінка й сказала, що не може щепитися, оскільки після вакцинації проти коронавірусу не зможе завагітніти.

Тоді мер заявив: “Ту, яка перша завагітніє після вакцинації, хочу преміювати. Я серйозно говорю, дамо 100 тисяч”.

Того ж дня мер повторив обіцянку і водночас заявив, що пожартував.

“Дам премію 100 тис. тому, хто всупереч різним поширеним слухам завагітніє після вакцинації. Жартую звісно, але у сказаному смішного мало. Бо все це — це ті міфи, які ширяться в мережах про страхи вакцинації”, — написав він на своїй сторінки в Facebook.

Утім жарт зрозуміли далеко не всі. Вже 16 вересня в етері радіо “Західний Полюс”, Марцінків розповів, що отримав понад 100 звернень від жінок, які завагітніли після щеплення.

“Я жартома сказав, що буду виплачувати 100 тисяч гривень, і тепер в мене є більш як 100 заявок від жінок (у Facebook, Viber), які після вакцинації мені надсилають: коли отримали щеплення перший раз, коли другий і коли завагітніли. Але насправді велика кількість жінок і дівчат вірять, що після вакцинації вони не вагітніють”, — сказав міський голова.

Коментарі

Позначки: , ,