Шелестак обіцяє зупинити будівництво біля обласного центру зайнятості

Новини 19 Лютого, 2022 69

Уже десятки років громада на вулицях Княгині Ольги – Науковій чекає на створення нової розв’язки та добудову трамвайного мосту

Уже десятки років громада на вулицях Княгині Ольги – Науковій чекає на створення нової розв’язки та добудову трамвайного мосту. Втім, виконком міської ради, не чекаючи рішення експертів, фахівців, профільних управлінь, погодив містобудівні умови та обмеження для будівництва там житлового комплексу.

Про це пише Четверта студія з посиланням на партію ВАРТА.

Сьогодні депутатська комісія архітектури підтримала проект ухвали про скасування рішень виконкому ЛМР щодо затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на нове будівництво ТзОВ “Євротек Девелопмент“ багатофункційного комплексу з підземною автостоянкою і трансформаторною підстанцією на вул. Княгині Ольги, 120 у м. Львові.

Шелестак обіцяє зупинити будівництво Садового біля обласного центру зайнятості

Автором проекту ухвали є депутатка фракції ВАРТА Наталія Шелестак.

Ми уже писали, що попри прохання та аргументи депутатів фракції ВАРТА перенести розгляд цього питання, виконавчий комітет ЛМР 10. 12.2021 року погодив містобудівні умови та обмеження. На місці ТЦ забудовник планує збудувати великий житловий квартал.

Шелестак обіцяє зупинити будівництво Садового біля обласного центру зайнятості

Наталія Шелестак переконана, доки немає висновків робочих груп, комісій, які вже більше півроку говорять про будівництво шляхопроводу, який має вирішити проблему закоркованості у цьому районі, не можна видавати будь-які містобудівні умови та обмеження.

Як йдеться у пояснювальній записці проекту, прогнозовані негативні наслідки від передчасного рішення виконкому призведуть до збільшення заторів на даному перехресті, зупиняють можливість швидкого вирішення питання продовження трамвайного маршруту до нових уже збудованих та проектованих житлових кварталів по вул.Трускавецькій.

Шелестак обіцяє зупинити будівництво Садового біля обласного центру зайнятості

Голова фракції ВАРТА Юрій Мартинюк вважає, що місто має дослухатись до прохання мешканців та депутатів, які представляють їхні інтереси, та скасувати рішення виконкому в інтересах львів’ян.

«Як ми чули сьогодні, виконавчими органами тільки напрацьовується концепція, в якій зазначать, буде там продовження трамвайного мосту чи не буде, і наскільки це може поєднуватись із запланованою забудовою. Тож виконком мав би розглядати питання тільки після цих висновків. Відтак вважаю, що треба виконкому вказати на його помилки, скасувавши його передчасне рішення».

Додамо, що після розгляду цього питання на депутатських комісіях, проект ухвали буде винесений на розгляд депутатського корпусу на пленарному засіданні.

Коментарі

Позначки: , , , , ,