Сесія підтримала створення Національного реабілітаційного центру «Незламні» у Львові

Новини 30 Червня, 2022 45

Ухвалу підтримали 52 міських обранців

Сьогодні сесія Львівської міської ради прийняла ухвалу про створення Національного реабілітаційного центру «Незламні». Йдеться про перший в Україні центр, де отримувати фізичну, психологічну та соціальну реабілітацію зможе щороку понад 50 тисяч українців.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛМР.

Зокрема, у тексті ухвали зазначено, що мерія повністю схвалює створення такого центру у Львові та всіляко підтримуватиме реалізацію і функціонування цього проєкту. А також використовуватиме усі ресурси і контакти та налагоджуватиме співпрацю щодо пошуку партнерів для фінансування будівництва та розвитку центру.

Ухвалу підтримали 52 міських обранців.

Довідка

В Національному реабілітаційному центрі «Незламні» (UNBROKEN) надаватимуть послуги із фізичної, психологічної та соціальної реабілітації, а окремим напрямком передбачена хірургія, зокрема реконструктивна, а також ортопедія і роботичне протезування. Тут встановлюватимуть кісткові біоімпланти та екзоскелети, проводитимуть реконструктивні операції на кінцівках та мікрохірургію кисті, ендопротезування. Також заплановано 3D-друк кісткових імплантатів.

У день презентації проєкту меценати зібрали понад 2 млн євро, а німецьке місто Фрайбург виділить 1 млн євро на будівництво гуртожитку для пацієнтів реабілітаційного центру. А Львівський ІТ Кластер профінансує створення Центру ментального здоров’я у Львові, що працюватиме в межах реабілітаційного центру «Незламні».

 

Коментарі

Позначки: