“Самопоміч” підтримала ідейника “руського міра” у Львові

Новини 26 Лютого, 2021 2 063

Андрій Садовий. Фото: ЛМР

На вчорашньому пленарному засіданні Львівської міської ради партія Садового підтримала виділення землі для російського бізнесмена у Львові Юрія Дюкарєва. І Самопоміч – єдина з фракцій у міськраді, яка проголосувала «ЗА» за таке рішення. Щоправда їхніх 14 голосів забракло для прийняття рішення, бо потрібно було щонайменше 33.

Як пише “Четверта студія” з посиланням на прес-службу  фракції “Європейської Солідарністі” у Львівській міській раді, мова йде про документи на земельну ділянку на вул. Городоцькій, 321.

«Про затвердження ФОП Дюкарєву Ю. М. поділу земельної ділянки на вул. Городоцькій, 321 та надання гр. гр. Гададі С. Б., Сахману А. М., Багану Я. Й. та ФОП Дюкарєву Ю. М. земельних ділянок на вул. Городоцькій, 321.», – йдеться у заголовку ухвали, яку на розгляді підтримали лише депутати Самопомочі.

На офіційному сайті депутатів Львівської міськради вже є поіменне голосування вчорашнього засідання.

“ЗА” питання Дюкарєва проголосували 14 депутатів з Самопомочі. Усього їх в раді є 16. Двоє не не голосували чи були відсутні.

Тим часом мер Андрій Садовий із залу вийшов.

Кому ж хотіли віддати землю у Львові ці депутати?

ФОП Юрій Дюкарєв – підприємець більш відомий як голова Російської громади у Львівській області. Він має значні статки і в володіє низкою приватних підприємств. Про це розповів депутат Львівської міськради від фракції “Європейська Солідарність”, член Комісії земельних ресурсів та агломерації в ЛМР Михайло Дідух.

“На земельну комісію пан Дюкарєв не звертався. Але було звернення управління земельних ресурсів про те, аби надати дозвіл на розподіл земельної ділянки, оскільки там вже є побудований офісний центр. До слова, на цей офісний центр у 2017 році виконком міської ради надав містобудівні умови і дозволив його будівництво.

Наскільки я знаю, цей пан Дюкарєв є таким собі отаманом “руского міра” у Львові, він володіє рядом активів у Львові. Наприклад, у Моршині є чи то готель, чи то санаторій “Дюк”, який неодноразово займався проросійським шабашем. Окрім того вони працюють на розвиток “рускава міра”. І це підтверджено, що він є одним із засновників російської общини. Ми в цей час, в час війни, не можемо на території Львова дозволити такі діяння людей, які відверто працюють проти України”, – розповів Михайло Дідух.

Тобто Юрій Дюкарєву зе за минулої каденції дали право збудувати офісний центр на Городоцькій, 321.

Саме за минулої каденції фракція “Самопоміч” була найчисельніша., депутати Садового мали 33 голоси, це більшість в залі, тобто могли протягти будь-які рішення. Виконавчий комітет минулого скликання також складався із заступників Садового під керівництвом його самого. Тому містобудівні умови ручний виконком за наполяганням мера,міг давати будь-якому  мера, навіть якщо той за росію в Україні.

Сайт Leopolis.news минулого року повідомляв, що найбільш затяті прихильники Путіна на Львівщині оздоровлюються саме в готелі-санаторії «Дюк» (м. Моршин), що належить голові російської общини Львівської області Юрію Михайловичу Дюкарєву. Вказана особа заробила значні статки на освоєнні коштів, що їх виділяє російське МІД в Україні, хоч і є власником низки приватних підприємств. Однак і тут російські дипломати схитрували: за кошти для підтримки нібито співвітчизників та просто прихильників РФ вони постійно «відмивають» значні суми на оздоровлення через нього, а реально відпочивають у готелі «Дюк» одиниці з числа найзапекліших місцевих москвофілів.

З відкритих джерел інформації відомо, що Юрій Дюкарєв є співвласником низки об’єктів підприємницької діяльності: ТзОВ «ГАЛ-ЕРА» (м. Львів, вул. Плугова, 6), ТзОВ «Лев-Транс» (с. Сокільники, вул. Кривоноса, 3), кооперативно-садівниче товариство «Імпульс», також зареєстрований як ФОП (гуртова торгівля меблями, килимами й освітлювальними приладами), Львівська громадська організація «Російська община Львівської області». На сьогодні є замовником будівництва торгово-офісного центру на вул. Городоцькій, 321 у м. Львові. І це тільки вершина фінансового айсберга, оскільки значну частину своїх статків пан Юрій переписав на сина – ФОП Дюкарєв Андрій Юрійович.

Коментарі

Позначки: , , ,