Садовий знову піариться на ремонті доріг у Львові (ФОТО)

Новини 01 Червня, 2021 352
Андрій Садовий знову піариться на ремонті доріг у Львові. Фото: ЛМР

Андрій Садовий знову піариться на ремонті доріг у Львові. Фото: ЛМР

Сьогодні, 1 червня, міський голова Львова Андрій Садовий здійснив робочий виїзд у Франківський район, під час якого оглянув виконані упродовж минулих років об’єкти, а також проєкти, які перебувають на реалізації. Такі виїзди планують здійснювати систематично.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради, пише “Четверта студія”.

Зокрема, міський голова оглянув облаштування підсвітки пішохідного переходу на вул. Коновальця. Відтак, спільно із головою Франківської РА обговорили питання безпеки руху, зокрема, обмеження швидкості руху на окремих ділянках.

Також мер оглянув бібліотеку № 10, що на вул. М. Залізняка, де запропонував продумати концепцію використання приміщень бібліотеки й у вечірній час.

Інспектували і вул. Сельських, де у 2017-2018 роки було реалізовано нетиповий проєкт ремонту вулиці – без тротуарів. Цей проєкт був розроблений на замовлення ЛКП «Інститут просторового розвитку». Також тут облаштовано спеціальні заїзні кишені із пониженими бордюрами. У майбутньому там планують обладнати ще частину вулиці.

Також мер оглянув двори, зокрема вул. Коновальця, 54-58, де у 2019 році виконувались роботи коштом міста.

У рамках робочого виїзду, міський голова відвідав ліцеї № 17, що на вул. Мельника, 1/3. Там торік облаштували подвір‘я, а також тривають капітальні ремонтні роботи спортивного залу. Передбачається, що роботи завершать у липні-серпні. До того ж, у ліцеї мають облаштувати підлогу та пожежну сигналізацію.

Додамо, що на ремонтно-будівельні роботи впродовж 2015-2021 років з бюджету розвитку міського бюджету м. Львова використано та передбачено кошти загальною сумою понад 16 млн грн.

Коментарі

Позначки: , , ,