Садовий визнав, що Личаківську ремонтуватимуть довше через помилку проектантів

Новини 04 Листопада, 2020 387

Фото: Роман Балук

Міський голова Львова Андрій Садовий визнав, що при проектуванні ремонту вулиці Личаківської було допущено помилки.

Як пише «Четверта студія». про це повідомляється у соцмережах.

«Щось в лісі здохло: рупор урбанізму сказав, що була помилка при проектуванні… А взагалі, бути в межах міста десятки років і не мати каналізації, для Львова – нормас…  Просто, нові колектори – збільшуватимуть кількість нечистот»,- написав на сторінці  спільноти «Львів без заторів» Жека Смерека.

Вулицю Личаківську у Львові планують відкрити для проїзду 17 листопада. Роботи затягнулися через те, що проєктант не передбачив каналізування на частині вулиці і довелося вносити зміни у проєкт, повідомили у міськраді, – пише «Твоє місто».

Як зазначається, зараз підрядник завершив облаштування колекторів і приступає до асфальтування ділянки від вулиці Букової до «Ензиму».

«Коли ми розпочали роботи, то побачили, що проєктанти зробили помилку, і вся ця частина – від вул. Букової до Ензиму, не передбачала каналізування. Люди, які живуть ліворуч та праворуч, а це дуже великий район, всі свої фекалії скидали у дощову каналізацію, а це все стікає в річку Маруньку. Тому зараз фіналізують роботи із каналізування», – пояснив міський голова Львова Андрій Садовий.

Прокладання каналізації завершують, підряднику потрібно ще два тижні, аби облаштувати верхній шар асфальту. Після виконання цих робіт вулицю відкриють для проїзду, але паралельно ще дороблятимуть тротуари, освітлення.

Водночас на ділянці від м. Винники до «Ензиму» уже заасфальтували дорогу, змонтували опори освітлення, з однієї сторони облаштували хідники і велодоріжки, з іншої технічний тротуар.

Нагадаємо, цю частину вулиці Личаківської ремонтує ТОВ «Автомагістраль-Південь» за 160,3 млн грн. Проєкт виготовили торік у ТзОВ «Науково-виробниче об’єднання Трансінжиніринг». Ремонтні роботи на вулиці розпочали 27 травня. Протяжність дороги становить 4 км 100 м.

Додамо, що вулиця Личаківська з’єднує центр Львова з Винниками та є однією з найдовших у місті. Її частину від площі Митної до вулиці Крушельницької відремонтували у 2011 році за 3 млн євро, які надав у кредит ЄБРР. У 2018 році після реконструкції відкрили другу частину вулиці – від Мечнікова до розворотного трамвайного кільця на Пасічній. На вулиці замінили комунікації, мощення та трамвайні колії.

 

 

Коментарі

Позначки: , , ,