Садовий створює комунальний медичний університет

Новини 01 Липня, 2024 127

Львівська міська рада ініціює створення вищого навчального закладу “Unbroken University”

Львівська міська рада ініціює створення вищого навчального закладу “Unbroken University”

Про це сказано в проєкті рішення Львівської міської ради “Про розвиток екосистеми “Unbroken”, який опубліковано на сайті міськради, пише Четверта студія з посиланням на Варіанти.

“Комунальному некомерційному підприємству “Львівське територіальне медичне об’єднання “Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги”… виступити засновником вищого навчального закладу “Unbroken University” — йдеться в документі.

Засновником вищого навчального закладу “Unbroken University” визначено ТМО 1. У зв’язку з чим запропоновано внести зміни в статут ТМО 1, а саме додати цьому підрпиємству можливість виступати засновником інших юридичних осіб.

ТОМ 1 має виконувати функції клінічної бази для навчального закладу “Unbroken University”, а також самостійно визначати внески до статутного капіталу вищого навчального закладу із власних коштів.

Ініціативу підтримали голови всіх фракцій Львівської міської ради.

«Враховуючи зростання потреби у висококваліфікованих вузькоспеціалізованих працівників медичної галузі, з метою розвитку та розширення екосистеми «Unbroken» у напрямку вищої освіти в галузі охорони здоров’я, забезпечення надання в майбутньому якісних медичних послуг, в тому числі українцям та українкам, що постраждали внаслідок збройної агресії російської федерації, на розгляд сесії пропонується проект ухвали «Про розвиток екосистеми «Unbroken» що передбачає створення комунальним некомерційним підприємством «Львівське територіальне медичне об’єднання «Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги» спільно з благодійним фондом «Незламні» вищого навчального закладу «Unbroken University»», — сказано у пояснювальній записці до проєкту рішення.

Коментарі

Позначки: , ,