Садовий стане на захист боржників газу (ВІДЕО)

Новини 18 Червня, 2021 169

"Львівгаз" Фірташа оштрафували на 75 мільйонів

Місто звернеться до правоохоронців через масові відключення газу львів’янам.

Таке доручення озвучив міський голова Львова Андрій Садовий під час засідання виконавчого комітету.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛМР.

З його слів, за відімкненням цілих багатоквартирних будинків від газу через начебто витоки може стояти боротьба з окремими боржниками.

«Це не вперше. Є скарги мешканців, що пропадає газ у цілому будинку. «Львівгаз» каже – витік газу. І тих витоків так багато, що виникає питання безпечності газових мереж міста. Я просив би скерувати відповідне звернення в правоохоронні органи – поліцію, прокуратуру, СБУ, МНС Львівської області. У нас ніколи раніше стільки аварійних ситуацій не було. Якщо це спроба методом аварійності спонукати людей платити кошти, то треба працювати з тим боржником, який є в будинку. Не можна робити заручником увесь будинок. Я би, все-таки, просив, щоб це питання ми зробили максимально публічним і на одне з наших наступних засідань запросили керівника «Львівгазу» з чіткою доповіддю. Ми маємо стати на захист мешканців», – зазначив міський голова.

Як додала заступниця мер з питань ЖКГ Ірина Маруняк, такі речі неприпустимі, адже для боротьби із заборгованістю існують методи в межах законодавства.

«До нас надходить шалена кількість звернень від мешканців. Це створює напругу серед них. Якщо є витік газу, тоді негайно має виїхати аварійна служба, щоб ліквідовувати аварійну ситуацію та відновити подачу газу. Якщо є заборгованість, то також є механізм у межах чинного законодавства: подавати до суду, стягати заборгованість, яка є в мешканців…» – зауважила Ірина Маруняк.

Коментарі

Позначки: ,