Садовий продовжив карантин у Львові

Новини 01 Червня, 2020 178

Фото: Про Львів

5 червня відбудеться наступне засідання міської комісії для прийняття відповідного рішення, зважаючи на показники захворюваності

Сьогодні, 1 червня, відбулось засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС, під час якого обговорили низку питань. Враховуючи рішення обласної комісії ТЕБ і НС, обмежень не послаблюватимуть до п’ятниці, 5 червня. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради, пише Четверта студія.

Тож 5 червня відбудеться наступне засідання міської комісії для прийняття відповідного рішення, зважаючи на показники захворюваності.

«Сьогодні на засіданні міської комісії з питань ТЕБ і НС ми розглядали рішення обласної комісії з питань ТЕБ і НС, яка відбулася сьогодні о другій годині. І рішення міської комісії – аналогічне обласній. Тобто ми продовжуємо карантинні заходи і послаблення не буде до 5 червня. 5 червня відбудеться наступне засідання обласної комісії і міської комісії з питань ТЕБ і НС», — розповіла Галина Слічна, заступниця міського голови й керівниця оперативного штабу протидії COVID-19.

Нагадаємо, станом на сьогоднішній ранок у Львівській області та місту Львову коронавірусну інфекцію виявлено у 1700 осіб. З них 421 осіб одужало 56 — померло. Зараз у лікарні перебувають 154 особи, з них в реанімації – 6 осіб, на апараті ШВЛ — 2 особи.

Коментарі

Позначки: , , ,