Садовий поговорив із Шмигалем

Новини 16 Квітня, 2021 382

Андрій Садовий. Фото ілюстративне. Джерело: lenta.ua

Львівський міський голова Андрій Садовий поговорив із прем’єром Денисом Шмигалем.

Як пише Четверта студія, про це Садовий повідомив у телеграмі.

«Коротко про зустріч з Прем’єр-міністром.

Проговорили кілька важливих тем.

🔹Львів – серед лідерів за кількістю щеплень. Та ми маємо все для того, щоб вакцинувати ще більшу кількість людей. Проблема лише у кількості самої вакцини. І без сприяння Кабміну цієї проблеми вирішити не зможемо.

🔹Підтримка українського автомобілевиробника. Особливо коли мова йде про громадський транспорт, який потрібен усім містам. Ми хочемо купувати автобуси та трамваї українського виробництва. Але ціни на них не можуть бути вдвічі більшими. Сьогодні виробники потребують підтримки з боку держави. Низька кредитна ставка – правильний вихід із цієї ситуації. 

🔹Вже не вперше повторюю, що 750 мільйонів гривень реверсної дотації, які цього року забирають з нашого бюджету – це крадіжка. Зараз всі міста у кризовій ситуації, тому гроші треба використовувати мудро. Навіть швидка зміна бюджетного кодексу не допоможе. Рішення має бути ургентним. Пропоную повернути ці кошти як дотації на освіту, медицину чи будь-яку іншу галузь.

🔹І останнє, але не менш важливе. Вчора був вражений текстом журналістки Олесі Яремчук про те, як вона спробувала без хабарів захистити кандидатську. Система сказала, що “це так не працює”. Розповів Прем’єру досвід Олесі та передав її пропозиції, як ситуацію можна змінити. Вважаю, цей досвід має стати рушієм змін для української науки. Дуже сподіваюсь, що історія вийде з фейсбучної бульбашки. І якісні зміни почнуться», – йдеться у повідомленні.

Коментарі

Позначки: ,