Садовий під час війни витрачає гроші на таксі для чиновників

Новини 11 Лютого, 2024 74

Європейська Солідарність не проти

Цієї дощової суботи, під стінами львівської Ратуші вкотре зібрались небайдужі активісти, що бажали налагодити діалог з міською владою.

Про це пише Четверта студія.

Учасники мітингу намагались привернути увагу чиновників та мера міста до питань забезпечення військовослужбовців.

Основна вимога учасників акції протесту – закласти гарантовані 20% міського бюджету на безпосередню допомогу ЗСУ та іншим підрозділам Сил оборони.

Люди втомлені байдужістю та безвідповідальністю влади, обурені ставленням міського голови Андрія Садового, котрий неодноразово обіцяв підтримати будь-яку акцію, присвячену забезпеченню потреб війська. І допоки підтримка та забезпечення війська буде лише завданням небайдужих, допоки влада не усвідомить, що від неї залежить забезпечення підрозділів – нам буде вкрай важко досягти перемоги.

Цього тижня розголосу набули нові факти необґрунтованих витрат “Комфортні поїздки чиновників Андрія Садового за кошти з міської казни”.

P.S. До мінгуючих принесло діючого депутата з 2006 року від почергово «Пори», «Удару», БПП і Європейської солідарності.

Що вийшло зі спілкування зафіксував Telegram-канал “Формула Радика”.

“Мітинг проти непотрібних витрат міської ради. Прийшов депутат Петро Адамик, пообіцяв більше не балотуватися, сказав, що задачі йому можуть ставити лише ті, хто за нього голосував, загалом засмутився“, – йдеться у повідомленні.

Коментарі

Позначки: , , ,