Садовий обіцяє закупити для Львова новий транспорт (ВІДЕО)

Новини 14 Вересня, 2021 201

Андрій Садовий. Фото ілюстративне. Джерело: lenta.ua

Львів робить ставку на електротранспорт. Таку позицію озвучив під час огляду відремонтованого депо на вул. Промисловій мер міста Андрій Садовий. Відтак, у планах – закупівля 10 нових трамваїв, 250 електробусів та 100 тролейбусів з автономним ходом.

«Ми плануємо, що нові трамваї вже наступного року почнуть виходити на наші колії у Львові. Ми маємо за мету – робити Львів містом, де буде електротранспорт. У нас у планах є 250 електробусів, 100 тролейбусів з автономним ходом, 10 трамваїв, які зараз робить «Електрон». Роботи дуже багато, львів‘яни, я думаю, це оцінять, бо важливо, щоб мешканці мали комфорт. Більшість цих проектів в реформі транспорту є можливою завдяки співпраці з ЄБРР.

На сьогодні є фінальний проект прототипу електробуса, яким займається «Електрон». Коли він вже вийде на вулиці міста, ми тоді будемо робити замовлення, бо пропозицій сьогодні є дуже багато. Сьогодні ми можемо купити китайські, турецькі, а я хочу, щоб ми купували українські, а для цього треба мати терпіння. Ми могли купити 100 білоруських автобусів, але кошти б заробили білоруси. Я хочу, щоб ми мали робочі місця в Україні, щоб гроші лишались тут, і податки сплачувались у наш бюджет. Яка підтримка від держави? Очікуємо. Львів чітко тримає свою українську позицію. Кошти в бюджеті будуть, бо ми ці закупівлі будемо робити у 2022-24 роках. Звичайно, ми ці кошти будемо передбачати», – розповів мер Львова Андрій Садовий.

Коментарі

Позначки: , ,