Садовий обіцяє дослуховуватись до львів’ян при ремонті вулиць у Львові

Новини 17 Серпня, 2021 277

Вулиця Степана Бандери. Фото Зручне місто

У Львові тривають активні ремонтні роботи на головних дорогах – Шевченка, Бандери, Хмельницького, Пекарській тощо.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛМР.

Як раніше анонсував міський голова Львова Андрій Садовий, вул. Б. Хмельницького та ділянку вул. Степана Бандери, від вул. Чупринки до вул. Коновальця, підрядники обіцяють відкрити для проїду до Дня Незалежності.

На інших об`єктах – роботи тривають. Часткові затримки у графіку виконання робіт пов`язані з тим, що проекти не враховували усіх важливих для мешканців моментів.

Саме тому Львів прийняв рішення усі наступні проекти на ремонти робіт отримувати через архітектурні конкурси.

«Станом сьогодні на ранок на вул. Б. Хмельницького працювало 63 людини, на Пекарській – 35 людей, на Бандери – 86 людей, на вул. Пилипа Орлика – 13 людей, на Шевченка – 14 людей. На вул. Шевченка зараз тривають земляні роботи, вийдемо з землі – буде набагато більше працівників. Вже все складне – позаду. Чому так? Катастрофічна проблема з проектуванням. Коли проводили тендер на проектування, то виграла тендер компанія, яка дала найнижчу ціну. Це не сподобалось громадськості, тому проект коригували, що забрало багато часу. Коли ми зараз говоримо про реконструкцію нових вулиць, ми будемо оголошувати архітектурні конкурси на проектування нових вулиць, щоб врахувати всі нюанси, зекономити кошти та час. Бо затримки по вул. Бандери, Шевченка – це лише через проекти, де не були враховані всі нюанси.

Завдання міста – зробити, щоб все було нормально, хоча є складно і є проблеми. Фінансування не вистачає на все, але ми знаходимо варіанти, все розвивається», – прокоментував міський голова Львова Андрій Садовий.

Коментарі

Позначки: , , ,