Садовий із 2016 року не може добудувати школу у Брюховичах

Новини 12 Лютого, 2024 92

Будівництво школи у Брюховичах триває ще з 2016 року. В межах бюджету розвитку на добудову цього навчального закладу ми скеруємо 20 млн гривень

яким буде бюджет розвитку освіти на 2024 рік

У 2024 році з бюджету розвитку на освіту скерують 90 млн грн. Ці кошти здебільшого скерують на ремонти у закладах освіти.

Про це повідомила голова постійної комісії освіти і науки Львівської міської ради Вікторія Христенко, пише Четверта студія.

Розподіл головних видатків бюджету розвитку в освіті виглядає так:

облаштування центрів патріотичного виховання;

добудова школи у Брюховичах;

капітальний ремонт укриттів у школах та садочках;

проведення аварійно-відновлювальних робіт в ЗДО «Казка»

Також під час сесії депутати погодили позику від Європейського інвестиційного банку на добудову школи у Брюховичах. А у затвердженому бюджеті розвитку на 2024 рік заклали ще 20 млн грн на реалізацію проєкту.

«Будівництво школи у Брюховичах триває ще з 2016 року. В межах бюджету розвитку на добудову цього навчального закладу ми скеруємо 20 млн гривень. Також сьогодні під час сесії погодили ще й позику від Європейського інвестиційного банку на ці роботи – 191 млн гривень. Ми нарешті маємо можливість завершити будівництво цієї школи й дати можливість дітям, які мешкають у Брюховичах, не їздити на навчання до Львова. Але тепер ми маємо іншу проблему – управління освіти Львова двічі проводило тендер на реконструкцію школи. Втім, в обох випадках, жоден потенційний підрядник не зголосився», – прокоментувала Вікторія Христенко.

Коментарі

Позначки: ,