Садовий ігнорує прохання львів`ян про відкритий конкурс на посаду головного архітектора міста - Четверта студія

Садовий ігнорує прохання львів`ян про відкритий конкурс на посаду головного архітектора міста

Новини 12 Вересня, 2019 54

Мер Львова пропонує на посаду свого заступника з містобудування призначити Любомира Зубача, народного депутата України 8-го скликання, радника міського голови Львова. Відповідну пропозицію буде винесено на розгляд депутатів міської ради на найближчу сесію.

Про це інформує прес-служба ЛМР.

“Любомир Зубач довший час працював в органах місцевого самоврядування, проявив виважену державницьку позицію як депутат Верховної Ради України, був ініціатором та автором низки важливих законопроектів, серед яких — про створення міських агломерацій. Досвід Любомира Зубача буде цінним для розвитку міста Львова, тому я пропонуватиму депутатам погодити його призначення заступником з містобудування”, — прокоментував міський голова Львова Андрій Садовий.

Любомир Львович Зубач — народний депутат України 8-го скликання, член Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.

З 2006 до 2015 року працював у Львівській міській раді, радником міського голови, заступником, а далі — керівником управління “Секретаріат ради”.

Закінчив ЛНУ ім. І. Франка за спеціальністю “правознавство” та ЛРІДУ НАДУ при Президентові України за фахом “державне управління”.

За даниму руху ЧЕСНО Зубач також працював у комерційних підприємствах, зокрема, – ТРК “Люкс”, що належить дружині Андрія Садового.

Займався громадською діяльністю, починаючи зі студентських років.

Коментарі

Позначки: , , , ,