Садовий дав нову обіцянку щодо ремонту Степана Бандери та Шевченка (ВІДЕО)

Новини 04 Серпня, 2021 347

У Львові повністю перекрили рух на вулиці Степана Бандери, фото Варта-1

“Мають бути відкриті для проїзду цього року”

Міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував темпи виконання робіт з ремонту вул. Бандери та Шевченка.

Про це пише Четверта студія з посиланням на повідомлення прес-служби ЛМР.

Мер зазначив, що ці дороги мали б бути завершені цього року. Відтак, місто посились роботу з підрядною організацією, яка здійснює ремонт на зазначених об`єктах.

«Новий керівник «Львівавтодору» отримав головне завдання – інтенсивність робіт на вул. Бандери та вул. Шевченка. По вул. Хмельницького все пішло вперед, по вул. Пекарській є розуміння часових орієнтирів, а вул. Бандери та вул. Шевченка мають цього року бути відкриті для проїзду у повному об`ємі. Тому новий керівник буде займатись тим, бо компанія «Онур», яка там є підрядником, має багато об`єктів по Україні. Розумію, що вони час до часу змінюють пріоритети. Для них пріоритетом має бути Львів і дороги у Львові, ми їм у цьому допоможемо», – прокоментував міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, у Львові тривають масштабні ремонтні роботи на кількох великих об`єктах – вул. Бандери, Шевченка, Орлика, Б. Хмельницького. Завдання міста – аби цього року максимально завершити виконання робіт на об`єктах, які розпочаті. А вже наступного року планують ремонтувати наступні вулиці.

Коментарі

Позначки: , , ,