Садового кличуть до суду

Новини 28 Вересня, 2020 7 411

Скриншот відео/НТА

Засідання виконкому, на якому приймали рішення про будівництво сміттєпереробного заводу у Львові, відбулося за участі людини, яка на той час вже померла

У Львові відбудеться судове засідання щодо будівництва сміттєпереробного заводу.

Як пише «Четверта студія» про це повідомляє ТСН.

Як зазначається, засідання виконкому, на якому приймали рішення про будівництво сміттєпереробного заводу у Львові, відбулося за участі людини, яка на той час вже померла.

Сьогодні, 28 вересня, о 12 годині на вулиці Чоловського, 2  у Львові відбудеться судове засідання щодо будівництва сміттєпереробного заводу у Львові, інфомує телеканал НТА.

“Мешканці Личаківського району запрошують усіх мешканців, представників усіх засобів масової інформації та особливо кандидатів у депутати до ЛМР від різних політичних сил у Личаківському районі для того, щоб забезпечити прозорість проведення розгляду цієї судової справи. Засідання виконкому, на якому приймали рішення про будівництво сміттєпереробного заводу у Львові, відбулося за участі людини, яка на той час вже померла”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на суд викликають і міського голову Львова Андрія Садового. Вперше він не прийшов на засідання начебто тому, що боявся інфікуватись коронавірусом.

https://www.facebook.com/NTAchannel/videos/350499519498388

 

Коментарі

Позначки: , , ,