Саакашвілі заявив, що його офіс буде всередині Офісу президента

Новини 08 Травня, 2020 471

Фото ілюстративне з відкритих джерел

Міхеіл Саакашвілі, якого президент Володимир Зеленський призначив головою виконавчого комітету реформ, розповів, що робитиме на новій посаді.

Як пише «Четверта студія» з посиланням на УНІАН, Саакашвілі повідомив, що його офіс буде всередині Офісу президента, бо це традиційний орган, який розташований при президентові України

“Зараз до України йде велика криза, пов’язана з коронавірусом у світі. Перше, що треба зробити, щоб допомогти економіці, це звільнити бізнес без адміністративного втручання. Є велика кількість регуляцій, від яких треба звільнятися, і головне слово – це свобода. На першому етапі треба забрати безглузді регуляції у податковій сфері, митниці, де заповняють велику кількість папірців. Все, що стосується свободи введення бізнесу”, – каже Саакашвілі.

Коментуючи питання медичної реформи, він каже, що повністю потрібно змінювати систему.

“Спроби частково змінювати нічого не приносять. Спроба реанімувати старі, совкові реформи не працюють. Перебудувати стару систему не можливо. Її треба повністю змінити”, – наголосив Саакашвілі.

Він каже, що його офіс буде всередині Офісу президента, бо це традиційний орган, який розташований при президентові України.

Як повідомлялося, 7 травня президент України Володимир Зеленський призначив екс-президента Грузії і колишнього главу Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі головою Виконавчого комітету реформ.

 

Коментарі

Позначки: , , , ,