Російській актрисі на три роки заборонили в’їзд в Україну (ФОТО, ВІДЕО)

Новини 05 Лютого, 2021 5 306

Скриншот ДПСУ

У «Борисполі» російській актрисі відмовили у в’їзді і відправили у Стамбул

Російську акторку, що незаконно відвідувала тимчасово окуповану територію України АР Крим, співробітники Держприкордонслужби виявили в аеропорту «Бориспіль». Іноземка прилетіла в Україну вчора рейсом зі Стамбула.

Як пише «Четверта студія», про це повідомляє ДПСУ.

Російську акторку, що незаконно відвідувала тимчасово окуповану територію України АР Крим, співробітники Держприкордонслужби виявили в аеропорту «Бориспіль». Іноземка прилетіла в Україну вчора рейсом зі Стамбула. Під час заходів прикордонного контролю військовослужбовці Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» встановили, що громадянка РФ в минулому році незаконно перебувала в Криму. На півострів вона потрапила з порушенням встановлено порядку в’їзду та виїзду. За наявною інформацією, вона брала участь у зйомках серіалу «Непотопляемая», в якому виконувала головну роль.

Через порушення українського законодавства росіянку прикордонники притягнули до адміністративної відповідальності за ст.204-2 КУпАП, відмовили їй в перетині кордону та винесли заборону в’їзду в Україну терміном на 3 роки. Її повернуто до країни вильоту.

 

Коментарі

Позначки: , , , , , , ,