Російська армія на окремих напрямках має перевагу над ЗСУ у кілька разів, – Міноборони

Новини 24 Червня, 2022 9

Збройні сили РФ на окремих напрямках переважають сили оборони української армії у кілька разів, що дає змогу окупант ам здобувати певних тактичних успіхів.

Про це повідомляє ТСН, пише “Четверта студія”.

“Незважаючи на зростаючі втрати особового складу та техніки росіяни продовжують переважати Сили оборони на окремих напрямках у кілька разів, що дає їм змогу здобувати певних тактичних успіхів”, – сказав речник Міністерства оборони України Олександр Мотузяник.

В Міноборони додали, що головною метою РФ наразі є вихід на адміністративні кордони Луганської та Донецької областей, утримання захоплених районів Запорізької та Херсонської областей та забезпечення стійкості сухопутного коридору з окупованим кримським півостровом. Окрім того, РФ продовжує блокувати морські комунікацій України у північно-західній частині Чорного моря.

“Найгарячішими ділянками фронту залишаються населені пункти на південному і південно-східному напрямках від Сєвєродонецька. Противник значно збільшив кількість авіаційних нальотів. Внаслідок ударів по Лисичанську на навколишнім населеним пунктам зруйновано велику кількість будівель”, – заявив Олександр Мотузяник.

Коментарі

Позначки: , ,