РФ відправить українця з російським паспортом лікуватись в ОРДЛО

Новини 09 Березня, 2020 215

Фото: УНН

На території Російської Федерації знаходиться чоловік, який нещодавно повернувся з Китаю та у якого виявлено симптоми коронавірусу COVID-19. Хворий – громадянин України, який незаконно отримав паспорт РФ. Оскільки чоловік має місце реєстрації на території тимчасово окупованих Донецької та Луганської областей, росіяни вирішили його якнайшвидше доставити в ОРДЛО, а не лікувати у своїх медичних закладах.
Як пише “Четверта студія”, про це повідомляє прес-центр ООС із посиланням на дані розвідки.

За даними розвідки, на території російської федерації знаходиться чоловік, який нещодавно повернувся з Китаю та у якого виявлено симптоми коронавірусу COVID-19.

Ця людина є українським громадянином, але всупереч законодавству України незаконно стала власником російського паспорту. Оскільки чоловік має місце реєстрації на території тимчасово окупованих Донецької та Луганської областей, росіяни не довго думаючи, вирішили його якнайшвидше доставити в ОРДЛО, а не лікувати у своїх медичних закладах.

“Взагалі Росія полюбляє розповідати про кількість російських паспортів, які отримали мешканці непідконтрольної уряду України території та які привілеї очікують «потенційних росіян», але, у той же час, як бачимо, легко відмовляється від своїх «новоспечених громадян», тим самим вкотре показуючи своє лицемірне обличчя.

Цей випадок яскраво свідчить й про неготовність країни-агресора у разі загострення епідеміологічної обстановки взяти під контроль ситуацію у зв’язку з можливим поширенням коронавірусу навіть на своїй території.

Найближчим часом, з російського міста Новошахтинськ очікується передислокація хворого з підозрою на коронавірусну інфекцію на неконтрольовану ділянку українсько-російського кордону в районі пункту пропуску «Довжанський», а далі чоловіка передадуть до однієї з лікарень на території ОРДЛО”, – зазначається у повідомленні.

Коментарі

Позначки: , , , , , ,