РФ “націоналізувала” колишню фабрику Порошенка у Липецьку

Новини 19 Лютого, 2024 55

З 2015 року щодо її керівництва в Росії було відкрито кримінальну справу. Басманний суд Москви наклав арешт на майно фабрики в Липецьку

Жовтневий райсуд Липецька ухвалив рішення про передачу у власність Російської Федерації акцій кондитерської фабрики Roshen експрезидента України Петра Порошенка

Про це пропагандистському агентству ТАССповідомили у суді, пише Четверта студія.

Суд ухвалив рішення про передачу акції АТ “Липецька кондитерська фабрика” у дохід держави”, – сказав співбесідник журналістів.

Він зазначив, що рішення ухвалене після звернення генеральної прокуратури РФ, державі також передано частки у статутному капіталі ТОВ “Рошен” гендиректора підприємства Олега Казакова.

“Також рішенням суду на території Російської Федерації заборонено діяльність колишнього президента України Петра Порошенка та його сина Олексія, які є основними власниками кондитерської фабрики “Рошен”, та Олега Казакова”, – сказав співрозмовник агентства.

Корпорація “Рошен” є одним з активів колишнього президента України Петра Порошенка, вона включає кілька кондитерських фабрик.

З 2015 року щодо її керівництва в Росії було відкрито кримінальну справу. Басманний суд Москви наклав арешт на майно фабрики в Липецьку: склад готової продукції, чотири цехи, будівлю підсобного корпусу та сім ділянок землі площею понад 700 тис. кв. м. Усіх співробітників цієї фабрики було звільнено, а виробництво закрито.

Коментарі

Позначки: , ,