Реформи Зеленського зводяться до перейменування установ та посад, – Гончаренко

Новини 02 Червня, 2020 368
Олексій Гончаренко

Олексій Гончаренко

Всі реформи Зеленського зводяться до перейменування установ та посад. Про це заявив народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко з трибуни парламенту.

«Вже рік нам розповідають про реформи – великі реформи, які йдуть по всій країні. Змінити назву «генеральний прокурор України» на просто «генеральний прокурор», «Верховний Суд України» – на «Верховний Суд». Взагалі, якщо йди за логікою, яка зараз відбувається, то правильно перейменувати «генеральний прокурор України» на «генеральний прокурор Кварталу», «Верховний Суд України» – на «Верховний Суд «Слуг народу», щось накшталт цього», – сказав він.

На думку політика, у Зеленського кадровий голод тільки тому, що він прагне на всі важливі посади розподіляти кварталівців.

«Бо ми бачимо, коли нам розповідали про кадровий голод в державі, що ніде нікого знайти не можна. Виявилося, що нікого знайти не можна в «95 кварталі», а якщо за нього вийти, то багато, 40 мільйонів людей живуть. Але ніхто не хоче виходити», – зазначив Гончаренко.

«Я хочу звернути вашу увагу на те, що той закон, який ми розглядаємо, насправді він технічний, як і всі ці реформи. Від того, що ми переставимо слова, результати не змінюються», – додав політик.

Гончаренко наголосив, що імітування бурхливої діяльності – стиль управління країною Зеленським.

«Ця влада всіми безкінечними змінами – спочатку в нас було міністерство культури, міністерство спорту, інформаційної політики, потім їх об’єднали в одне міністерство, потім їх роз’єднали на два міністерства. Колись з цієї трибуни Зеленський розповідав про вічний двигун політики – зняття недоторканості. Зеленський придумав інший вічний двигун – просто перейменовувати та імітувати бурхливу діяльність», – підкреслив він.

Коментарі

Позначки: , ,