Разумков розповів, які принципи сповідує “Слуга народу”

Новини 07 Жовтня, 2021 69
Дмитро Разумков. Фото: відкриті джерела.

Дмитро Разумков. Фото: відкриті джерела.

Екс-спікер парламенту Дмитро Разумков розповів, які принципи сповідує партія “Слуга народу”.

Як пише Четверта студія, про це Разумков написав у Фейсбуці.

“Принцип верховенства права та закону став змінений на політичну доцільність. Право на власну позицію та свободу слова змінив принцип “Хто не з нами – той проти нас”. Принцип “Закон – один для всіх” став принципом “Друзям – все, ворогам – закон”. А принцип, що офшори для влади – ганьба, став принципом “нічого страшного, в кожного ФОПа вони є”, – написав Разумков.

Він переконує, що його принципи не змінились.

“Мої принципи не змінилися, мої цінності такі ж, як і були. Бажання та сили довести людям, що вони помилилися не у всіх – також є. Весь цей час я намагався робити так, щоб більша частина обіцянок, які ми давали суспільству – була виконана. Щоб запропонована країні інша якість політики стала справді іншою. Не гарними назвами та гаслами, за якими часто ховаються неправильні речі, а конструктивною роботою. Щоб мрія про справедливу країну, в якій панує Закон, стала реальністю.

З 2019 року в команді, яка стала владою та з якою я прийшов до Парламенту, багато чого змінилося: принципи демократії та влади народу – стали принципом влади більшості.

Я ніколи не плив за течією. В 2019 році цього не робив. І сьогодні робити не буду. Жодна посада не вартує втрати самоповаги, гідності, а головне – довіри людей. Якою буде наша країна в майбутньому – це персональна відповідальність кожного!

Ми обіцяли стати політиками, але залишитись людьми. Давайте виконаємо цю обіцянку”, – йдеться у повідомленні Разумкова.

Коментарі

Позначки: , ,