Путін продовжує справу Сталіна, – Порошенко (ВІДЕО)

Новини 26 листопадаа, 2019 39

Фото: Ukrainian People Magazine

Петро Порошенко виступив із сильною промовою з Канади

П’ятий президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко вшанував пам’ять жертв Голодомору біля пам’ятника українцям у місті Галіфаксі у Канаді.

Про це пише «Четверта студія» з посиланням на Ukrainian People Magazine.

Як зазначив сам Порошенко у Facebook, там у ці дні проходить Міжнародний форум безпеки. Мета української делегації на ньому – тримати світову коаліцію довкола України для рішучої відсічі російської агресії, – пише obozrevatel.

Приємно здивований побачити так багато українських прапорів та вишиванок у залі Університету Альберти, де присутні студенти, викладачі, представники української громади. Велике задоволення бути сьогодні тут, у Канаді!

Опубліковано Петром Порошенком Понеділок, 25 листопада 2019 р.

“Канада була однією з перших держав, яка визнала Голодомор геноцидом українського народу. І один із перших пам’ятників у світі, присвячений Голодомору, встановлений саме в Канаді, у місті Едмонтон. Наша делегація вшанує пам‘ять жертв Голодомору разом з українською діаспорою”, – зазначив п’ятий президент.

За його словами, сталінський режим намагався знищити покоління українців, і тепер Росія намагається продовжити справу Сталіна, маючи на меті знищити Україну як державу і всю націю.

“Але як тоді українська нація відродилася, так і зараз нічого у них не вийде. Які б інструменти вони не використовували: гібридну агресію, зовнішню збройну агресію, намагання розколоти державу, знищити зсередини – Україна об’єднається і відродиться”, – наголосив Порошенко.

Також у своїй промові лідер “ЄС” закликав українців по всьому світу у цей день запалити свічку та помолитися за кожного, хто невинно загинув під час Голодомору-Геноциду українського народу.

 

Фото: ФБ/Петро Порошенко

Коментарі

Позначки: ,