Закінчення військової агресії на Донбасі не входить у плани очільника Кремля – про це п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко написав на своїй сторінці у мережі Facebook. Він наголосив, що Путін відверто заперечує право українців на власну мову, православну церкву і власну Українську державу.

“Володимир Путін – дуже небезпечний ворог України. І його мета – забрати не лише українську землю, а й українську душу. Для того, аби переконатися, що мир з Україною не входить в його плани, не треба зазирати йому в очі. Достатньо послухати, що він говорить. Путін вважає, що української мови не має існувати. Що української нації не має існувати, що ми з ним – один народ, така собі покалічена західними впливами гілка росіян. Путін вважає, що православна церква має бути тільки Московського патріархату”, – зазначив Петро Порошенко.

Він додав, що це означає тільки одне – Україні життєво необхідні власні армія, власна мова і своя церква. Отже, ми все зробили правильно.

“Шкода, що нинішня влада занурилася у прикладну вірусологію, і традиційно мовчки пропускає атаки Путіна. Путін – куди більша небезпека, ніж коронавірус. Тому закликаю владу у цій ситуації не мовчати”, – підкреслив п’ятий президент України.