Прикордонник з Львівщини вважає воїнів ЗСУ свинями

Новини 21 Вересня, 2020 340

Ілюстрація: "Вголос"

Прикордонник, родом з Львівської області, Ігор Шарун порівняв на відео в ТікТок воїнів Збройних сил України зі свинями та опублікував принизливе відео, яке активно поширюють у Росії.

Як пише «Четверта студія» з посиланням на «Вголос», про цей кричущий випадок розповів полковник ЗСУ Анатолій (Штірліц) Штефан в Facebook.

На відео автор порівнює воїнів ЗСУ зі свинями  з і віддає їм команди зі “Статуту” українською мовою. Коли Штефан в коментарі попросив прикордонника видалити відео, був грубо “відправлений у далеке плавання”.

Видалив він відео лише після попередження оприлюднити його особисті дані.

“Дане відео не публікую у зв’язку з етичними нормами та придатністю для його поширення російськими пропагандистами”, – пише Штірліц.

Відомо, що Ігор Шарун  наразі є військовослужбовцем ДПС України у Волинській області. Офіцер закликав Державну прикордонну службу України розпочати службове розслідування.

“Ігорю Шаруну пропоную записати офіційне відеозвернення з вибаченнями перед воїнами ЗС України за свої дії та свідоме поширення дискредитаціних матеріалів щодо Українського війська та підігрівання російської пропаганди на 7-му році війни”, – наголосив Штефан.

 

Коментарі

Позначки: , , , , ,