Проросійська львів`янка Олена Бойко публічно підтримала Володимира Зеленського (ФОТО, ВІДЕО)

Новини 16 Квітня, 2019 590

Олена Бойко у Галицькому районному суді Львова, 16.04.19, фото 4studio

Сьогодні, 16 квітня, у Галицькому районному суді м. Львова відбулось судове засідання у справі одіозної Олени Бойко, яку на початку поточного року було депортовано з Росії та передано в руки українського правосуддя по обвинуваченню за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України.

А саме, проти Бойко порушено кримінальну справу за ст.110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу, за що жінці загрожує позбавлення волі строком від 3 до 12 років.

Цікаво, що до моменту депортації з Росії, 59-річна українка від 2016 року перебувала у РФ, де брала активну участь у російських телепрограмах як експерт, де відкрито підтримувала ДНР та ЛНР.

Зараз же пані Олена вирішила озвучити свою позицію стосовно майбутніх президентських виборів й відкрито заявила про свою підтримку кандидата у президенти Володимира Зеленського:

“Я маю надію, коли Зеленський стане президентом, то він припинить політичні репресії і я разом з такими ж як я, незаслужено затриманими, вийду на волю. Сподіваюсь, що в Україні буде нова влада, яка не схоче лягати ні під Європу, ні під США, ні під Росію”, – переконана проросійська активістка.

На думку підсудної, зараз її утримують під вартою, бо: “феесбешники сказали, що я – агент СБУ. Якщо б я була б таким агентом, невже мене б зараз судили? Я є учасником інформаційної війни проти укрсучвлади – української сучасної влади, а не проти України. Більшого патріота нашої держави ніж я важко знайти”, – переконана Бойко.

Разом із тим, проросійська активістка переконана, що Крим ніколи не був українським і “в мене нема враження, що Росія щось в України відібрала. Навпаки, Крим ніколи не був українським”, – резюмувала пані Олена.

Додамо, що сьогодні суд по справі Олени Бойко розпочав слухання справи по суті. Дата наступного засідання – 25 квітня. Згідно з рішенням суду жінка пробуде під вартою ще як мінімум до 15 червня, оскарженню рішення не підлягає.

Коментарі

Позначки: , , , , ,